RODINNÉ CENTRUM ŽOFKA MUTĚNICE

Rodinné centrum ŽOFKA Mutěnice

Motto: „Jsme tu pro všechny, kteří chtějí trávit svůj volný čas aktivně se svými dětmi, přejí si je něčemu naučit, mají zájem o jejich všestranný rozvoj, ale také si potřebují odpočinout, pobavit a setkávat se s dalšími rodiči a jejich dětmi.“

Rodinné centrum ŽOFKA, z. s. je spolek, jehož hlavním smyslem je sdružovat v Mutěnicích rodiny s dětmi.

Slouží jako veřejný prostor jak pro pravidelné setkávání rodičů a jejich malých dětí, tak pro různé výukové a tvořivé činnosti pro děti předškolního a školního věku. Dále ŽOFKA organizuje kulturní, společenské a zábavné akce pro veřejnost, především pro rodiny s dětmi.

Z dosavadní činnosti Žofky můžeme zmínit pravidelné pořádání akce Z pohádky do pohádky a Slavnostního rozsvícení vánočního stromu. Pod hlavičkou rodinného centra se pak konají také jarní a podzimní dětské burzy, divadelní představení pro děti a tvoření vánočních dekorací na KD, vzdělávací semináře pro rodiče a různé zájezdy rodin na divadelní představení (např. Brno, Zlín).

Z pravidelně konaných kroužků pro děti jmenujme program Žofka pro nejmenší a Protáhni své tělíčko pro předškolní děti, z programů pro školáky pak kroužek Tvoření. Napříč věkovým spektrem dětí pak Žofka zaštiťuje také Mažoretky Dejna a výuku angličtiny Helen Doron English.

Milou tradicí Žofky se stává také Prvorepublikové odpoledne – swingově laděná společenská akce pro mladé i dříve narozené s big bandem Eager Swingers a dalšími hosty na kulturním domě.

Aktuální informace o dění v RC ŽOFKA je možno získat na facebooku Rodinné centrum ŽOFKA a emailové adrese centrumzofka@seznam.cz.

Kontaktní osoba a adresa: Marie Ilčíková, Jižní 1237, Mutěnice
Provozní adresa: RC ŽOFKA: Brněnská 777, Mutěnice

  Prosím čekejte...